Regisztráció Elfelejtett jelszó

A mérkőzést elveszíthetjük, de a becsületünket soha! (Csányi)

banyaiz Előzmény: #807387

Ami nemzetközi szinten még mindig aprópénz mert az állam nem tud annyit beletenni mint piaci alapokon lehetne ha ez eladható lenne.

Szóval ez nehéz helyzet. De aki ebben a közegben mozog viszonylag szerény teljesítményre elég jó pénzeket tud keresni.

Úgy piaci alapokon ha a színvonalat nézem hát neki kellene fizetnie valaki megnézte a meccset. Nemhogy belépődíjat szedni. :)

Nem tudom hogyan kellene belenyúljon mint Mlsz elnök ebbe. Mert ha még jobban állami irányítás, vagy központi irányítás akkor már az kellene az Mlsz irányítja az akadémiát, vagy államosítja a csapatokat . Mint mikor a Honvédbe behívták katonai szolgálatra a focistát, és összeraktak egy csapatot. Csak az akkor működött most ahol tart a világ fociban vszínű nem működne.

Valahogy piaci alapra kellene tenni. Oda eljutni egy klub saját pénzből épít egy stadiont mert kicsi a régi annyi a néző.

Nem látom a nyomait ennek . Az EB szereplés olyan szempontból is jó volt sok lóvéval járt UEFA pénzekkel. Kis lépés de valami. Ezen kívül más pozitívum volt e nem tudom, de én nem látom.