Regisztráció Elfelejtett jelszó

a nap, amikor a fidesz hátat fordított...

Spade Előzmény: #793617

"de inkább maradsz "fanatikusan" "száni", te dolgod."

Mondhatnád ezt, ha nem az történt volna h itt vissza is keresheted, legalább 10 olyan nagy horderejű dolgot mondtam meg előre amit sehol még csak nem is olvashattál akkor csak kb 2 év múlva és mind bejött a legvadabb legmeghökkentőbb legvitatottabb álltásaim is nézheted matgab totyikjában is.. Te mit is mondtál meg? kb. a nagy semmit. Tehát én használom a fejem, nem másokat szajkózok inkább jóval előtte vagyok, te nem nagyon, inkább a véleményvezérek hülyeségeit szajkózod. És a véleményem elejét se olvastad el ami minden volt csak nem fanatikus és azt is leírtam h kire szavaztam azt is visszanézheted.

Tetszik vagy sem 20 évet basztunk el a sok analfabéta dillettáns kormányra (antallt is beleértve) nincs több időnk h gazdasági hülyékre szavazzunk csak példának Botka aki jól megragadta a a gazdasági problámát azzal h a gazdagokat jól meg kell adóztatni, tőkehiányos állapotban kell még egy tőke menekülés is b+, egy idióta fasz. Vagy hallgattam a fetékes gulyás alapjövedelmet toljunk mindenkinek, mert az pörgeti a gazdaságot meg a gdp-t. Hát egy faszt, Mo egy nyitott gazdaság a fogyasztás nagyon jelentős része import, ha nem akarunk eladósodni akkor valakinek ki kell exportra termelnie. A vége ennek a kisérletnek mindig az h a végén lesz egy kurva nagy adósság aztán lehet megint válságkezelni meg ujabb nyolcévezni. Ki kéne már ebből az ördögi körből szállni. Alapvetően kedvellek, de agyfaszt kapok arra h míg én kiszámolom h 2*2 az 4, nem elhiszem meg visszaböfögöm, te beidézel egy cikket amiben akár csaba lászló vagy faszom tuggya ki azt állítja h a 2*2 az 5 minimum 4.5, mikor te is megnézhetnéd és még én vagyok kádár népe és nem te egy buta libsi szócső. És a gazdasági dolgokon túl ha a baloldal van hatalmon mondjuk 2014 -től mára itt Mo-n szaladgálna vagy egy milla migráncs az eu-ban meg mára vagy már több mint 5 milla

Elolvashattad volna a sztem teljesen reális gazdasági összefoglalásomat, meg is érthetted volna, több is lehettél volna a libsi sztájl papagájnál, sajnos csak ennyi maradtál