Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

MGHUN Előzmény: #791020

"A másik része ez a "háború" "harc" a nyugat ránk akarja kényszeríteni ezt ez egy erős torzítása a dolgoknak."

Bár az lenne. Mégis mit csinálnak az EU-parlamentben? Pl.: Ausztria büntetlenül lenácizhatta Magyarországot, ám ha Törökország mutogat Hollandia felé, Martin Schlz azonnal kiborul. Hányszor náciztak már le minket, emlékezz már csak vissza. Most is megy a balhé, mert valamilyen antifa gyökér kitalálta, hogy verik a menekülteket a határon a rendőrök(miközben tudjuk, hogy a migrancsoktól a holland, svéd és német nők nem éppen csak egy verést kapnak. Sokukat meg is ölik, sokszor bűntetlenül, gyerekeket erőszakolnak, csak ezt nem teszik ki sehova, mert hiszen ezt gyűlöletbeszédnek tekintik. Ez már egy megnyilvánulása a "harcnak", hogy az őszinteséget gyűlöletbeszéddé formálják az emberek tudatában) . Sajnos sokan vannak körülöttem libsik, ezért nem is igazán tudok ellenvéleményt alkotni, mert tudom ,mi jönne azután, ha én élnék a szólás-szabadság jogával, és mind azt mondják, hogy igy meg úgy vagyunk parasztok (mármint a Magyar embereket merik így hívni), hogy fejletlen, idióta balkáni primitív nép vagyunk, mellesleg kicsi is az ország (mindezek után azokat is szídják akik nagy Magyarországot akarnak vissza). Mocskolják a Magyart, ahogy csak a szájukon kifér. Aztán ők mondják, hogy tegyünk a gyűlölet ellen. Visszatérve az etnikai és vallási homogenitásra, még menthető, ha igenis vaskézzel beilleszkedére kényszerítik a már ittlévőket, és többet nem engednek be. Szerencsére most már nem olyan könnyű bejutni,mint 2015-ben, de abban igazad van, hogy a jelenlegi helyzetben ezt az egyszínűséget lehetetlen megőrizni. De remélem ,hogy senki sem szarja le, ha Európa iszlám lesz, mint az a nő a videóban, amit megosztottam.