Regisztráció Elfelejtett jelszó

teknika-human 1:0

Sumér harcos Előzmény: #787770

Heeeheehaha:D

nem hinném hogy NB-s 20-40évesek közé én hiányoznék:)

milyen létszámú a csapat teremben nálatok?hetente uj csapat?vagy állandó?milyen,(műfű)mekkora pálya?milyen korosztály?na csak egyszer még nehogy elmenjek:)

Nemvok semekkora nagypályás,nem voltam soha serdülő,ifi,iskola vállogatott,osztály az igen, mindig:))technikai tudásom nulla plusz-minusz 1,sem cselgép,soha nem voltam a legtutibb,legnagyobb,leggyorsabb,semmi megyei bajnokot nem vertem soha,az én erősségem a nincs nyávogás, kitartó erőnlét,erőszakos bedarálás,nagyon kemény sok konfliktussal járó durva belépők,a játék törése.

bizonyos dolgokra büszke feltétlenül nem vok,de igy van:))

Jelenleg csak öregfiuk(39-83éves),nem játszom már nagypályán régen,sőt nem is szerettem,kedvencem a kispályás füves,40felett már jóval,de hetente játszom,igy mozgásban vok.itt 40felett már 4-5év kurta sokat számit,látom másokon;)

Ezzel 2016(99) még csak 6dik voltam az éves góllövőlistán,az első 140et lőtt,azért vannak tényezők is ebben,milyen korosztály,milyen társadalmi szegmens,milyen létszámú csapatok,mekkora pályán,milyen szabályok,teszem azt teremben mandiner van vagy kint van stb stb.

egyébként idén még csak 2 golt lőttem,jo ha meglesz a 20 találatom,visszatettek hádvédnek.

A nyári 25éves multra tekintő külföldi tornák sokkal keményebbek oda-vissza,ott egy 16fős létszámmal érkeznek,de megközelitőleg 4-5fő válogatott,profi- félprofi hokis volt vmikor,nekik minden labdaszerzés vérre megy,na ott lehet gatyát felfelé kötni teremben:)2015 ben volt olyan 2x20perces félidő mérkőzés,amelyről 2fő került korházba:)

Ellenük a mieink fele át sem öltözik,nem mernek,mikor jönnek,mikor megyünk.Mostmár vegyes csapatokat csinálunk,mert amig nem igy tettünk,az kész...háború volt:)

ennyi a jelenlegi kapcsolatom a játékkal,a multamról többet nem beszélek, a jövőm még akár a BLASZ is lehet:))Tehát kurta kemény vok,nehogy már egy BLASZ meg Pest megye megártson:)))UI:kulcsszó-csapatjáték:)